Ar Facebook reklama naudinga mano verslui?

Jei turite savo verslo paskyrą Facebook, tai tarsi privaloma išnaudoti Facebook reklamos galimybes. Jei neturite savo verslo paskyros Facebook, tuomet šią klaidą reiktų kuo greičiau ištaisyti, nes Facebook yra viena populiariausių socialinių tinkle, kuriame kasdien apsilanko milijonai žmonių. Facebook reklama yra itin naudinga, jei vykdote komunikaciją savo Facebook paskyroje ir nepavyksta padidinti pardavimų, žinomumo. Facebook reklama jums padės pasiekti tikslinę auditoriją, kuri ne tik užsuks į Jūsų svetainę, bet ir apsipirks. Jei vis dar svarstote ar Facebook reklama bus jums naudinga, siūlome nedvejojate ir išmėginti  bei pamatyti patiems kokius rezultatus gali parodyti Facebook reklama. 

Kokios gali būti Facebook reklamos formos?        

Facebook reklama gali būti šoninė arba matoma naujienų sraute. Šoninės reklamos pozicija yra pigesnė, susilaukia mažiau paspaudimų, tačiau yra tinkama daliai auditorijos. Naujienų srauto reklama yra labai neutrali, todėl kad tarp vartotojas stebi savo naujienas ir jo dėmesys būna neblaškomas reklaminio skelbimo. Na, o reklamos formos gali būti itin įvairios. Viena iš populiariausių, tinkamą plačius asortimentus turintiems verslams, tai karuselės formato reklama. Šis Facebook reklamos formatas leidžia vartotojams matyti ne vieną prekės nuotrauką, taip atsiranda didesnė tikimybė pamatyti ieškomo produkto nuotraukos. Kitos gana standartinės formos tai video medžiagos formatas ir nuotraukos. Video formatas yra gana geresnis nei nuotraukos, nes jis sutaupo žmogaus laiką skaitant tekstą prie nuotraukos. Vaizdo medžiagos formatą rinktis reiktų, jei norima informaciją pateikti labai koncentruotai ir aiškiai. Visos formos yra geros ir plačiai naudojamos Facebook platformoje, reikia tik tinkamai pasirinkti, kuris formatas bus geriausias Jūsų paslaugos ar prekės reklamai. 

Kokios yra pagrindinės Facebook reklamos galimybės?        

Facebook reklama pagal savo kainą teikia labai daug galimybių. Facebook reklama padeda ne tik pasiekti naujų potencialių klientų, tačiau ir padeda apibrėžti savo auditoriją pagal tam tikrus kriterijus kaip amžius, lytis, pomėgiai, gyvenamoji vieta. Facebook reklama Jums taip pat suteikia galimybę reklamuoti savo svetainę, profilį, taip padidinti savo prekinio ženklo žinomumą ir pasiekiamumą. Na o be visa to Facebook reklama suteiks Jums lanksčias sąlygas valdyti reklamą, galėsite bet kuriuo metu sustabdyti reklamą, pakoreguoti ją ar patikslinti kategorijas kam ši reklama bus naudinga.