Artėja Kalėdos: naudingos dovanos ir tėvams, ir vaikams

Atšvaitinės liemenės

Artėja viena gražiausių metų švenčių ir tai yra puiki proga dar kartą parodyti artimiems žmonėms, kaip jie mums rūpi. Būtent šios šventės metu tiems, kuriuos mylite, galite įteikti tokias dovanas, kurios paverstų jų gyvenimą dar gražesniu, patogesniu, ir, žinoma, saugesniu. Saugumas yra ypač svarbus, kai kalbame apie vaikus. Jų tyko įvairūs pavojai, tad tėveliai turi ieškote patikimų bei efektyvių sprendimų, kaip užtikrinti saugumą įvairiais atvejais. Ne išimtis yra ir kelionės pėsčiomis tamsiuoju paros metu. Ką daryti, kad jūsų atžalos būtų pastebimos kitiems eismo dalyviais, o nelaimingų atsitikimų tikimybė būtų kuo mažesnė? Pasirodo, yra ne viena dovana, kurią vardan šio tikslo, tėveliai gali įteikti savo vaikams. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad dovanų idėjos, kurias ką tik išvardinsime, tuo pat metu yra puiki dovana ir patiems – juk jiems nebus nieko geriau, nei žinoti, kad jų vaikučiai turi galimybę itin saugiai keliauti. Tad, ką verta dėti po egle, kad vaikiškos kelionės būtų kur kas saugesnės?

Atšvaitai

Tai nebūtinai turi tapti pagrindine dovana, tačiau, tikrai nerasite geresnio priedo prie jos. Stilingas atšvaitas (ar net keli jų), ne tik užtikrins jūsų vaiko saugumą tamsiu paros metu, bet ir taps patrauklia įvaizdžio detale. Šiandien atšvaitai yra gaminami ypač įvairių formų, spalvų, stilių, todėl tikrai rasite, kuo nudžiuginti savo vaiką. Tiesa, siekiant išrinkti tinkamiausią, reikėtų įvertinti ir tam tikrus akcentus, pavyzdžiui: kur bus patogiausia prisegti pasirinktą atšvaitą (prie kuprinės, drabužių, avalynės, dviračio, sportinio krepšio ir t.t.). Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, ar jūsų vaikas  gebės pats prisegti bei nusegti atšvaitą reikiamu metu.

Atšvaitinė kuprinė

Jei jūsų vaikas jau lanko mokyklą, dažnai dalyvauja įvairios išvykose, o galbūt nakvoja pas draugus, tokiu atveju, labai tikėtina, kad turi ir vieną ar kelias kurpines, į kurias yra ypač patogu susidėti reikmenis, daiktus, drabužius. Tačiau, jei jūsų vaikas dar neturi atšvaitinės kuprinės, tokiu atveju verta prisiminti, kad ji būtinai turi papildyti jau esamą kolekciją ir, kad tai yra viena geriausių dovanų, kokią tik galite įteikti savo vaikui. Atšvaitinė kuprinė yra ypatinga tuo, kad joje tikrai savo vietą suras ne tik reikalingiausi daiktai, drabužiai, mokymusi skirti reikmenys, bet ir užtikrins didesnę apsaugą kelyje. Atšvaitinės kuprinės dalys užtikrins, kad jūsų vaikas bus pastebėtas tamsiu paros metu, tad tai smarkiai sumažins nelaimingų atsitikimų tikimybę.

Atšvaitinės liemenės

Kodėl liemenė, atspindinti šviesą, turėtų atsidurti po egle? Savaime suprantama, viena pagrindinių priežasčių yra jūsų vaikų saugumas – vilkėdami tokias liemenes, jie bus matomi iš toli. Tokia liemenė yra puikus pasirinkimas, jei reikia įveikti didelius atstumus ar planuojama daug laiko praleisti lauke sutemus. Tačiau ir tai dar ne viskas – nereikia pamiršti, kad tokia liemenė suteiks daugiau jaukumo šaltomis bei vėjuotomis dienomis. Na, o nusprendę tokia liemene pradžiuginti savo vaikus, pirkdami nepamirškite atkreipti dėmesį ir į tam tikras detales – jei liemenė bus dėvima ant striukės ar paltuko, verta įsigyti vienu dydžiu didesnė. Taip pat nepamirškite jos tinkamai išdžiovinti bei valyti paisydami rekomendacijų – tokiu atveju būsite tikri, kad liemenė nepraras puikios savo formos ir pirminės išvaizdos. 

Taigi, jei vis dar svarstote, kokias dovanas ar priedus prie jų pridėti savo vaikams, atkreipkite dėmesį į tai, kad šiandien jau galite išrinkti gaminius, kurie leis mėgautis saugesnėmis kelionėmis.