Kodėl padangų montavimas geriausiai atliekamas profesionaliuose autoservisuose?

padangų montavimasViena iš pačių populiariausių priežasčių, kodėl kiekvienas automobilio vairuotojas anksčiau ar vėliau kreipiasi pagalbos į autoservisą yra padangų montavimas. Savaime suprantama, kad tai yra viena iš pačių lengviausių procedūrų, kurios yra atliekamos autoservise, tačiau ši procedūra taip pat turi būti atlikta labai kokybiškai ir kruopščiai.

Kas kiek laiko reiktų balansuoti ratus?

Kad automobilis būtų visiškai saugus ir atitiktų visus jūsų komforto poreikius, padangų montavimas ir ratų balansavimas turėtų būti atliekamas bent du kartus per metus. Taigi, jeigu jaučiate, kad kažkas jau ne taip ir vairuoti automobilį dėl išsibalansavusių ratų darosi vis sunkiau, tikrai nedelskite – pasiskambinkite telefonu arba užsiregistruokite internetu – autoservisas Vilniuje laukia jūsų.

Važiuoklė – susijusi

Jeigu padangų montavimas nėra tinkamai atliktas ir ratai yra išbalansuoti, tuomet ilgiau pasivažinėjus, gali atsirasti išcentrinės jėgos, kurios yra visiškai nenaudingos jūsų automobiliui. Nenaudingos jos, visų pirma, tuo, kad jums tikrai nėra saugu važinėtis tokiomis sąlygomis, o dar vienas labai svarbus dalykas – kur kas greičiau gadinasi važiuoklė. Greitai gadinasi ir padangos, nes jos pradeda dilti netolygiai.

Jeigu jau ilgą laiką važiavote su tokiomis padangomis ir jautėte, kad ratai yra tikrai netinkamai subalansuoti, tuomet jums reiktų skubiai kreiptis į  autoservisą Vilniuje, kuris galėtų šią problemą ištaisyti ir taip pat nemokamai atlikti važiuoklės patikrą. Vienas profesionalus autoservisas Vilniuje dabar siūlo visiškai nemokamą važiuoklės auto diagnostiką, tad jūs turėsite galimybę konkrečiai sužinoti savo mašinos stovį ir už tai nereikės mokėti nei lito. Jeigu paaiškės, kad kažkas yra nekaip, tuomet jums bus sudarytas specialus remonto planas ir tiksliai žinosite, ko trūksta jūsų automobiliui iki idealaus stovio.

Kaip atliekamas padangų montavimas?

Toks procesas kaip padangų montavimas yra atliekamas naudojantis kokybiškomis staklėmis, skirtomis balansavimui. Iš pradžių nuimamas ratas ir jo svareliai, kurie yra pritvirtinti prie ratlankio. Kuomet ratas jau yra tinkamai permontuotas, jis yra uždedamas atgal, o tada jau prasideda antra proceso dalis –  balansavimas. Prie šio proceso turi dirbti tik daug patirties turintis specialistas, kuris žino, kiek tiksliai svarelių reikia uždėti, kad ratai būtų tinkamai subalansuoti ir paruošti naudojimui. Padangas montuojantys specialistai gali atlikti jums nemokamą važiuoklės patikrą ir taip pat pasiūlyti kitų nemokamų paslaugų, pavyzdžiui, Castrol ir Mobil1 alyvos keitimą nemokamai, tad užsukti į autoservisą kartais tikrai verta.