Kokie prezervatyvai jums labiausiai tinkami?

prezervatyvaiVis dar labai paplitęs mitas apie prezervatyvus, kad visi jie vienodi savo dydžiu, storiu ir kitomis savybėmis, o skiriasi tik gamintojas: yra Durex ir kiti nelabai žinomi ar patikimi gamintojai. Tačiau tiesa yra visiškai kitokia: ir jų dydžiai skiriasi, ir storis, ir visų gamintojų, kurių produkcija prekiaujama Lietuvoje, yra visiškai patikima ir atitinka keliamus reikalavimus. Tai kaip iš tikrųjų žinoti, kokie prezervatyvai geriausiai tinka būtent jums?

Šią kontraceptinę priemonę galima rinktis keliais skirtingais aspektais, kurie paminėti straipsnio pradžioje. Tačiau vienas iš svarbiausių yra dydis. Neteisingas mitas, kad prezervatyvų dydžiai yra vienodi. Jų ilgis ir apimtis skiriasi ir kiekvienam reikia atrasti tokius, su kuriais jausitės komfortabiliai ir užtikrinti. Internete nesunku rasti informacijos, kaip pagal save pritaikyti prezervatyvo dydį. Ieškant geriausio sprendimo visuomet rekomenduojama pabandyti ir šiek tiek mažesnio bei didesnio dydžio, kad galėtumėte galutinai įsitikinti tinkamumu.

Kitas taip pat svarbus aspektas – gamintojas. Svarbiausias reikalavimas jam, kad ant gaminamos produkcijos būtų žymė CE. Tai parodo atitikimą reikalavimams, kuriuos būtina atitikti Europos Sąjungoje. Kaip jau buvo minėta, visi gamintojai, kurių produkcija parduodama mūsų šalyje, atitinka šią sąlygą. Durex populiarumą nesudėtinga paaiškinti, nes jie labai daug pinigų skiria reklamai ir savo ženklo plėtrai. Tačiau kokybe bei patikimumu visiškai neatsilieka ir daugiau gamintojų: Pasante, EXS, Beydond Seven, Vitalis ar daugelis kitų.

Taip pat daugelis renkasi atsižvelgdami į medžiagos storumą. Taip jau įprasta, kad su plonesniu patirsite daugiau pojūčių, o storesni labiau skirti ekstremalesniam seksui. Verta pamėginti ir vienus, ir kitus, o po to nuspręsti, su kuriais jaučiatės komfortabiliau sekso metu.

Išsirinkus tinkamą dydį, gamintoją bei storumą, galima pasidomėti ir papildomomis galimybėmis. Tų savybių gali būti įvairių: skirtingų skonių, kvapų, šviečiančių, uždelsiančių, stimuliuojančių, šaldančių, šildančių ir dar daug kitokių. Su papildomomis funkcijomis galima rinktis tuomet, kai norite įvairovės savo lovoje ar tiesiog šiaip dėl smagumo išmėginti. Beje, dažniausiai tos papildomos savybės labiau skirtos merginoms, todėl jei norite nustebinti savo antrąją pusę – tokie prezervatyvai labai puiki galimybė.

Kaip ir bet kurioje kitoje prekių nišoje, labai svarbu pačiam jas išbandyti praktiškai. Ne išimtis ir prezervatyvai: kuo daugiau skirtingų rūšių pamėginsite, tuo paprasčiau atrasite būtent tuos, su kuriais jūs ir jūsų antroji pusė jausis geriausiai bei patirs daugiausiai malonumo.