Kokie prezervatyvai yra patikimiausi?

PrezervatyvaiDabartinėje rinkoje, galite neretai pamatyti ir visiškai nežinomų vardų. Tuomet turbūt klausiate savęs, ar verta pirkti pigesnius prezervatyvus ir tikėtis, kad jie bus tokie pat kokybiški kaip ir tie, kurie jau turi gerą vardą, ar visgi neverta šiam dalykui taupyti pinigų ir reikia rinktis tikrai žinomų firmų, tokių kaip Durex arba Lifestyles prezervatyvus? Žinoma, saugumas lytinio akto metu yra labai svarbus dalykas, todėl geriau pasirinkti ne pigumą, o kokybę. Žinoma, kartais šiuos du dalykus galima ir neblogai suderinti.  Juk geriausias produktas yra tas, kurio kainos ir kokybės santykis labiausiai tenkina pirkėjus.

Prezervatyvai įvairiems atvejams

Taigi, norinti išsiaiškinti, kokie prezervatyvai yra iš tiesų patikimiausi, verta pasižvalgyti į žinomiausių firmų siūlomus produktus. Pavyzdžiui, Durex prezervatyvai yra nuostabūs tuo, kad jie tinka labai įvairiems atvejams – tiems žmonėms, kurie nori maksimalaus įmanomo saugumo yra sukurti Ultra Safe prezervatyvai, kurie yra dvigubai storesni ir tikrai jaučiasi, kad apsaugo jus nuo galimų netikėtumų.

Yra žmonių, kuriems lateksas kelia alergiją – žinoma, dauguma prezervatyvų yra gaminami būtent iš jo, tačiau Durex apie tai pagalvojo – tokiems žmonėms yra siūlomi Avanti Ultima prezervatyvai, kuriuose nėra latekso – taigi, net ir tie vyrai, kurie jaučia negalavimus užsidėję lateksą, dabar neturės dėl to kentėti, kadangi šie prezervatyvai yra tokie pat kokybiški ir puikiai pritaikyti alergiškiems žmonėms.

Yra nemažai porų, kurios tikrai mėgsta, kuomet prezervatyvai pailgina sekso laiką arba gali suteikti neįprastai daug malonumo. Durex produkcijoje yra tikrai nemažai tokių prezervatyvų – vieni iš populiariausių yra Durex Performa, kadangi su šiais prezervatyvais poros gali mylėtis kur kas ilgiau, nei įprastai.

O tiems, kas mėgsta neįtikėtinai didelį jautrumą, tikrai patiks Durex Ribbed ir Sensation – abu šie prezervatyvai yra pagaminti su specialia plonų taškelių technologija – tie taškeliai priduoda papildomo jautrumo ir gali sukelti ilgesnį orgazmą. O PleasureMax prezervatyvai išsiskiria tuo, jog jie turi specialius gumbelius ir rantelius – tai itin patinka aistringoms poroms.

Kur galima pigiau nusipirkti?

Pasidomėkite oficialiais šių prezervatyvų gamintojų tinklapiais, taip pat užmeskite akį ir į elektronines parduotuves – neretai siūlomos akcijos, kurių metu iš karto galite nusipirkti visą įvairovę vienos patikimos prezervatyvų gamintojos prezervatyvus – jeigu pirksite iš karto dvidešimt (septynių skirtingų rūšių), tuomet tikrai daug sutaupysite, nes vieneto kaina bus mažesnė, o visi jūsų internetu užsisakyti prezervatyvai bus nemokamai pristatyti į namus.