Kreditas, dėl kurio nebūtina keliauti į banką

ilgalaikes paskolosGreitosios paskolos, po paraiškos teikimo pasiekiančios klientus per itin trumpą laiką, jau ne vienus metus darosi vis paklausesnės tarp lietuvių. Kreditas internetu – tai vienas patogiausių būdų gauti pinigų tuomet, kai jų labiausiai reikia. Daugeliui imponuoja tai, kad skolinantis internetu nereikia užtrukti eilėse kreditų bendrovių biuruose, kad paraišką galima pateikti bet kuriuo paros metu ir viskas, ko tam reikia – kompiuteris arba išmanusis telefonas. Kreditas internetu be registracijos mokescio, saugus ir patikimas – išsamiau apie tokią paskolą ir jos privalumus, kuriuos netruks įvertinti visi besidomintys efektyviausiu būdu išspręsti laikinas finansines problemas.

Specialūs pasiūlymai „naujokams“

Greitosios paskolos klientų vertinamos dėl daugybės privalumų. Nereikia nė sakyti, kad mėgiamiausias kreditas internetu be registracijos mokesčio ir su nedidelėmis palūkanomis. Tik ar realistiška tikėtis tokios paskolos, kreipiantis dėl jos pirmą kartą? Tiesa tokia, kad būtent tokiems klientams – besiskolinantiems pirmąjį kartą – ir galioja daugybė akcijų bei specialių pasiūlymų. Kai aktualus kreditas internetu pigiausias yra toks, kurio palūkanoms taikomos nuolaidos arba klientas nuo jų ir visai atleidžiamas. Toks kreditas vadinamas nemokamu ir, kaip minėta, galioja tam tikromis aplinkybėmis. Štai, kad ir skolinantis pirmą kartą: tuomet kreditas internetu pigiausias, nors jo dydžiui ir grąžinimo laikotarpiui gali galioti tam tikri apribojimai. Ir, vis dėlto, nepaisant jų, galimybė pasiskolinti ir grąžinti kreditą be palūkanų – puikus šansas susidoroti su finansiniais sunkumais. Pasiskolinę atiduosite tik tai, ką gavote – nė trupučio daugiau. Ar tokie ir panašūs pasiūlymai galioja tik skolinantis internetu? Nebūtinai. Tiek tuomet, kai dėl paskolos tiesiogiai kreipiamasi įmonės biure, tiek tada, kai aktualūs kreditai internetu akcija, tiksliau sakant, galimybė ja pasinaudoti, tenka visiems, pasiruošusiems sutikti su sąlygomis.

Kam teikiamos paskolos?

Ar greitąją paskolą gali gauti visi besikreipiantys? Šis klausimas dažnai užduodamas kredito bendrovių konsultantams, nors daugelyje įmonių galioja panašios taisyklės – reikalavimai, kuriuos turi atitikti būsimas klientas. Pirmiausia, jis turi būti Lietuvos Respublikos pilietis ir nuolat gyventi šalyje. Kitas svarbus reikalavimas taikomas besikreipiančiųjų amžiui. Kai kur paskolos teikiamos jau 18 metų sulaukusiems žmonėms, kitur riba – 21 ar 25 metai. Tai individualu kiekvienai įmonei. Vis dėlto, daugeliui paskolų teikėjų bendra taisyklė – klientas privalo dirbti pagal darbo sutartį ir gauti pastovų atlyginimą. Apie išsamesnius reikalavimus gaunamų pajamų dydžiui reikėtų teirautis konkrečioje įmonėje.

Paskolos „tinkamu laiku, tinkamoje vietoje“

Kreditas internetu – tai paskola, dėl kurios nebūtina keliauti į banką. Žmonėms, norintiems pasiskolinti, tam tikromis aplinkybėmis tai gali tapti tikru išsigelbėjimu. Paraišką kreditui galima pateikti neišėjus iš namų, net savaitgalį ar naktį. Tiesa, kai sakoma, kad kreditas internetu visa para teikiama finansinė paslauga, reikėtų atminti, kad tai galioja prašymų teikimui. Tai reiškia, kad visą parą galima registruotis kreditų teikėjo interneto svetainėje ir, jei reikia, pateikti elektroninę paraišką. Jei ji bus priimta ir prašymas gauti paskolą patenkintas, pinigus savo banko sąskaitoje išvysite dar tą pačią darbo dieną arba iškart kitos dienos rytą. Kreipiantis dėl kredito darbo dienos metu, viskas dar paprasčiau – pinigai gali būti pervesti ir per pusvalandį. Tai didelis privalumas, kai aplinkybės „spaudžia“ papildomų pinigų gauti greitai. Užuot skolinęsi iš giminaičių, finansines problemas galite išspręsti kreditų įmonės pagalba. Svarbiausia – greitai ir patogiai. Kreditas internetu – patikimas sprendimas, nereikalaujantis didelių laiko investicijų. Turbūt tai iš dalies ir paaiškina ilgainiui neblėstantį šios finansinės paslaugos populiarumą.