Lietuviams nuosavi namai – prioritetas?

Daugeliui žmonių namai yra svarbiausia gyvenimo vieta, tad visiškai natūralu, jog norisi, kad jie pilnai atitiktų kiekvieno asmens poreikius. Ir tikrai gali, tik reikia skirti laiko smulkmenoms ir galiausiai investuoti laiko į geriausią pasirinkimą.

Raskite tai, kas Jums labiausiai tinka

Kiekvienas žmogus turi galimybę gyventi tokiuose namuose, kokie jam labiausiai patinka. Ir kol vieni renkasi butus, kadangi jiems reikia kur kas mažiau dėmesio, tuo tarpu kiti dažniausiai renkasi nuosavus namus, kuriuose galima gyventi kur kas erdviau.

Nuosavas sodas – didelis malonumas

Daugeliui lietuvių nuosavo sodo turėjimas yra vis dar labai svarbus veiksnys, kuris ir lemia – koks konkrečiai būstas bus pasirenkamas. Jeigu anksčiau greta daugiabučių buvo perkami sodai, kuriuose auginami norimi augalai, tai šiuo metu taip nėra populiaru daryti.

Tai reiškia, kad nusprendus, kad Jums reikalinga žalia erdvė greta namų – turėtumėte rinktis nuosavus gyvenamuosius namus, kurie dažniausiai yra su iki 5 arų sklypu. Tiek puikiai užtenka savo reikmėms, tačiau ne per daug, tad priežiūra taptų labai sudėtinga.

Namas reikalauja daugiau laiko

Vienareikšmiškai namai reikalauja daugiau laiko, tad juose turi gyventi tokie žmonės, kurie mėgsta tvarkytis. Paprasčiausiai gyvenimas bute, šiuo atveju, yra kur kas paprastesnis pasirinkimas. Žinoma, dažniausiai su namų tvarkymosi atsiranda ir daugiau privalumų. Juolab, kai kuriems asmenims tai yra malonumas, tad ir pasirinkti reikia Jums. Svarbiausia, kad tai atitiktų poreikius.

Tinkamas įpročių išugdymas 

Labai dažnai renkantis reikia įvertinti ir tai, kaip esate pratęs gyventi. Pavyzdžiui, jeigu iki šiol dar niekada neteko gyventi nuosavuose namuose, tikėtina, kad viskas yra kur kas labiau idealizuojama nei yra išties.

Finansiniai kaštai

Nors kalbant apie būsto pirkimą dažniausiai mini jo kaina, tačiau tai nėra tikslu, kadangi reikia vertinti ne paties būsto kainą, tačiau išlaikymo jo kaštus. Šiuo atveju tai yra svarbiausia, kadangi tai yra nuolatinės investicijos. Suprantama, kad namo išlaikymas kainuoja daugiau, kadangi dažniausiai patalpos būna erdvesnės ir tuo pačiu tenka patiems rūpintis šiluma.