Padangos internetu, ką reikia žinoti?

padangos

Pirkimas internetu pastaruoju metu vis dažniau pakeičia apsipirkimą fizinėse parduotuvėse. Patogiai, būnant namuose įsigyjami ne tik drabužiai, avalynė, buities prekės, bet ir produktai automobiliui. Šioje srityje viena iš populiariausių prekių yra padangos. Dalinamės su jumis informacija, ką reikia žinoti perkant padangas internetu.

  • Tinkamas pasirinkimas

Norėdami išsirinkti savo automobiliui tinkamas padangas, visuomet įdėmiai perskaitykite prekės charakteristikas. Atkreipkite dėmesį į padangų gabaritus, sezoniškumą, sukibimą, protektoriaus tipą ir kitus  rodiklius. Kai kurios internetinės parduotuvės savo pasiūloje turi ne tik naujas, bet ir restauruotas padangas. Taip pat nepamirškite, kad galite pasinaudoti patogiais filtrais internetinėse parduotuvėse, kurių pagalba paieškos rezultatai bus rodomi pagal jūsų pageidavimus.

  • Garantija

Dažnai kyla klausimas – ar perkant padangas internetu joms suteikiama garantija? Tai priklauso nuo internetinės parduotuvės, kurioje pirksite padangas. Dažniausiai jos suteikia pakankamai ilgą garantiją naujoms padangoms ir kiek trumpesnę restauruotoms padangoms.

  • Grąžinimas

Jei vis dėl to įsigijote netinkamas padangas, arba norite jas grąžinti dėl kitų priežasčių, nepamirškite, kad dažniausiai tai galite padaryti per 14 dienų. Taip pat verta išsaugoti originalią pakuotę, nes grąžinimo atveju dauguma parduotuvių priima nepanaudotas prekes tik su originaliomis pakuotėmis ir ženklinimo ženklais.

  • Kainos

Kartais pirkti padangas internetu ne tik patogiau, bet ir pigiau. Internetinės parduotuvės taiko įvairias nuolaidų sistemas, o pristatymo kainos žemesnės nei išlaidos kurui važinėjant ir ieškant padangų parduotuvėse.

  • Pristatymo laikas

Padangų pristatymo terminas priklauso nuo internetinės parduotuvės. Dažniausiai padangos pristatomos per 1 – 3 darbo dienas. Tačiau jei jums svarbu prekę gauti kuo greičiau, prieš perkant pasižiūrėkite nurodytus pristatymo terminus.

Linkime sklandžių, malonių apsipirkimų ir gero naudojimosi internetu pirktomis padangomis!