Pagalba seniems baldams

naudoti baldaiBūdamas namuose kiekvienas žmogus jaučiasi saugus ir laimingas, todėl natūralu, kad į baldus, kurie mus nuolatos supa, investuojame palyginti daug. Pastaruoju metu ypač vertinami senoviniai baldai, kurie ne tik atskleidžia charakteringus baldų savininko bruožus, bet turi ir savo istoriją (dažniausiai baldai priklausė dabartinio jų savininko seneliams ar proseneliams). Deja, reikia pripažinti, kad neretai seni baldai yra ne tik neišvaizdūs, bet ir prisigėrę purvo ar dulkių, kuriomis kasdien kvėpuojame. Šiandien baldų remontas ir baldų restauracija gali išspręsti naudotų baldų problemą. Vis dėlto, baldų remontas nėra maloni procedūra – senus baldus reikia nuvežti į taisyklą, o vėliau ir parsivežti, o tam reikia specialaus transporto bei žmonių, galinčių baldus pakrauti, iškrauti ir pristatyti į vietą. Tačiau ir ši problema šiandien nesunkiai išsprendžiama, jei į pagalbą pasitelkiama logistika ir jos siūlomos paslaugos.

Unikalus ir jaukus gyvenamosios vietos interjeras šiandien yra daugumos siekiamybė. Kiekvienas nori sukurti patogią ir harmoningą namų aplinką, kuriojer derėtų istorija ir modernūs sprendimai. Baldų gamintojai šiandien siūlo įvairius produktus, atitinkančius net ir išrankiausiojo skonį, tačiau ir baldų remontas geba maloniai nustebinti klientus. Nors kai kurie žmonės siekia, kad jų naudoti baldai būtų tiesiog nuvalyti ir naujai nulakuoti, vis dėlto dauguma nori baldus prikelti naujam gyvenimui. Be to, baldų remontas šiandien neapsiriboja defektų ar dėmių pašalinimu, vis dažniau prašoma sujungimo paslaugų, kuomet keli baldai ar jų elementai sukomponuojami į vieną gaminį, pvz., tarpusavyje sujungiamos spintos, sofos sujungiamos su knygų lentynomis ar pan.

Savaime suprantama, kad visus baldus, kurie turi būti atnaujinti, žmonės privalo nugabenti į taisymo vietas ir iš ten juos pasiimti atgal. Čia klientui gelbsti logistikos įmonės. Logistika yra labai plati ir vis dar aiškaus apibrėžimo neturinti sąvoka. Pagrindinis logistikos uždavinys – efektyviai teikti prekes ir paslaugas vartotojams, atsižvelgiant į abiejų pusių (paslaugą užsakančių ir paslaugą vykdančių asmenų) poreikius. Taigi pagrindinis logistikos tikslas yra planuoti ir koordinuoti visas veiklos sritis, siekiant aukšto aptarnavimo lygio ir kokybės mažiausia kaina, bei užtikrinti reikiamos kokybės reikiamo produktų kiekio pristatymą į tam tikrą vietą reikiamu laiku. Nors šiandien logistika yra taikoma įvairiose srityse, vis dėlto viena populiariausių logistikos rūšių – krovinių gabenimo logistika. Asmuo, nusprendęs, kad jo interjerui yra būtinas baldų remontas, gali kreiptis į logistikos įmonę ir būti tikras, kad jo baldai bus ne tik išgabenti ir pristatyti laiku į nurodyta vietą, bet kad bus užtikrintas ir krovinio saugumas bei visų reikalingų dokumentų tvarkymas (jei klientas nusprendžia taisyti baldus užsienyje, kas nutinka ypač dažnai siekiant kokybiškos senų, antikvarinių ir brangių baldų restauracijos).

Bėgant metams visi baldai praranda savo pradinę išvaizdą – pranyksta jų dekoratyvumas, paviršiaus danga pasikeičia, nusilupa inkrustacijos ar baldas paprasčiausiai sulūžta. Tačiau seni baldai neturėtų gąsdinti jų savininkų, kadangi šiandien baldų remontas gali ne tik gražinti įvairiems baldams jų pirminę išvaizdą, bet net ir suteikti jiems naujų spalvų, formų bei išskirtinumo. Daugelyje įmonių, kuriose teikiamos baldų remonto ir restauravimo paslaugos, didelę patirtį turintys meistrai geba atnaujinti ne tik senovinius baldus, bet ir atsakingai vykdo įvairius klientų užsakymus, siekdami, kad naudoti baldai atitiktų bendrą kliento interjero viziją.