Pigūs skrydžiai į Kroatiją

pigūs skrydžiaiVien išgirdus žodį Kroatija daugeliui jis asocijuojasi su pietinius šalies krantus skalaujančia Adrijos jūra, kalnais, kriokliais, ežerais bei mineralinių vandenų kurortais. Tiek daug čia yra įsikūrusių jaukių miestelių. Porečo miestas su įžymiaja VI a. Statyta Eufrazijaus bazilika bei puikiai išsilaikiusiomis bizantiškomis mozaikomis. Vienas gražiausių Istrijos kurortų – Rovinj vaizdingas žvejų miestelis, garsėjantis  kroatiškos ir itališkos architektūros senamiesčiu, miesto vartais, krantine, gynybinės sienos likučiais bei Limos kanalu. Dar vienas antikinis Pulos miestas su romėnų amfiteatru ir Oktaviano šventykla. Tai – tik keletas miestelių Adrijos jūros pakrantėje, kuriuos galėsite aplankyti nuvykę į Kroatiją. Kadangi į šią šalį yra pigus skrydziai, keliauti galite bet kuriuo metų laiku.

Kroatijoje yra išskiriamos trys klimatinės zonos: Viduržemio pajūrio, kalnų ir vidutinis žemyninis. Tad galite tikėtis pačių įvairiausių orų pagal tai, kuriose vietovėse keliausite ir apsistosite. Adrijos jūros pakrantėse galite laukti karštų ir sausų vasarų bei vėsių ir kartu lietingų žiemų. Čia dažni krituliai, tad lietaus galite turėti ir vasaros dienomis. Žiema Kroatijos pakrantėje ypač lietinga. Jei Jūsų rankose bus pigūs skrydžiai į šalies sostinę Zagrebą, kur vyrauja žemyninis klimatas, galite tikėtis karštų ir drėgnų vasaros dienų su liūtiniais lietumis. Tuo tarpu jei keliausite čia žiemos metu, tikėkitės oro temperatūros, svyruojančios apie 0 laipsnių. O paskutinėje, kalnų klimato zonoje, kaip ir įprasta kalnų vietovėms, vyrauja dideli kritulių kiekiai, stiprios vasaros perkūnijos ir labai sniegingos žiemos.

Kadangi Kroatijos klimatas labai įvairus, čia veiklos ras ir poilsio, ir turizmo mėgėjai. Pirmieji galės mėgautis nuo pat pavasario iki rudens Adrijos jūros pakrantėse saulės vonios ir maudynėmis (liepos mėnesį jūros vandens temperatūra gali siekti apie +27 laipsnius). Slidinėjimo mėgėjai čia keliauja žiemą. Kalnų kurortai visus pasitinka puikiai parengtomis trasomis bei jaukia aplinka.

Nebrangius bilietus į Kroatiją galite susiorganizuojant keliaujant su pigiomis avialinijomis Ryanair bei Easyjet su persėdimu Londone ar kitame Europos mieste. Kitas variantas – Wizz Air kelionių bilietai per Romą ar kitus Jums patogius persėdimo miestus. Kaip susidėlioti kelionę, priklauso nuo Jūsų fantazijos, noro aplankyti draugus kitoje šalyje bei turimo biudžeto. Visi pigūs skrydžiai įsigyjami internetu vos per keletą minučių.