Ar įmonės perregistravimas yra sudėtinga procedūra?

Įmonės perregistravimas

Jei pasikeitė jūsų įmonės buveinės adresas, pavadinimas, valdymo struktūra ar buvo atlikti kiti verslo pokyčiai, jums bus reikalingas įmonės perregistravimas. Ši procedūra nėra ilga ar sudėtinga, jei kreipsitės į atitinkamos srities profesionalus. Rekomenduojame bendrauti su ilgametę patirtį turinčiomis įmonių steigimo ir apskaitos bendrovėmis – taip būsite tikri, kad perregistravimo darbai bus atlikti greitai, tinkamai ir kokybiškai.

Įmonės perregistravimas, pertvarkymas ir duomenų keitimas

Įmonės perregistravimas būtinas tuomet, jei yra keičiamas įmonės buveinės adresas, įmonės pavadinimas, jei yra didinamas arba mažinamas įmonės įstatinis kapitalas, keičiama įmonės valdymo struktūra, įmonės teisinė forma, taip pat, keičiant įmonės duomenis, kai dokumentai turi atitikti Akcinių bendrovių įstatymą bei kitus įstatymus.

Priklausomai nuo konkrečios situacijos, įmonės duomenų pakeitimui gali būti parengti tokie dokumentai kaip bendrovės vadovo sprendimas sušaukti neeilinį akcininkų susirinkimą, akcininko susirinkimo protokolas su visais priedais, įstatai, vadovo pakeitimo dokumentai, akcininkų pakeitimo dokumentai, buveinės adreso pakeitimo dokumentai, bendrovės registracijos pažymėjimas, pažyma apie kapitalo suformavimą, JAR pažyma apie laikiną pavadinimo įtraukimą, užpildytos JAR formos ir kiti dokumentai. Kliento pageidavimu, daugelis įmonių gali užsakyti pagaminti antspaudą ar spaudą (paprastai, – vos per vieną ar kelias paras).

Su įmonių perregistravimu glaudžiai susijusi ir įmonių pertvarkymo paslauga, kuomet individualios įmonės pertvarkomos į mažąją bendriją ar uždarąją akcinę bendrovę, mažosios bendrijos į uždarąją akcinę bendrovę ir pan. Toks pertvarkymo procesas gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Primename, kad visus dokumentus turi patvirtinti notaras.

Išplėtotos įmonių steigimo ir apskaitos paslaugos

Kaip ir minėjome, kad būtumėte tikri procedūrų tikslumu, greitumu ir tinkamu atlikimu, rinkitės patikimą ir ilgametę patirtį turinčią bendrovę, kuri gali atsakyti į visus jūsų klausimus ir suteikti jūsų lūkesčius atitinkančias paslaugas. Įmonių steigimo ir apskaitos bendrovės yra subūrusios kvalifikuotų ir patyrusių darbuotojų komandą, kuri yra sukaupusi atitinkamų žinių, patirties ir kompetencijos, greitai ir kokybiškai paruošia įmonių perregistravimo dokumentus, padeda steigti naujas įmones, rūpinasi buhalterine įmonių apskaita.