Lauko plytelės populiarus pasirinkimas ieškantiems kokybės

Goldline/Naturkeramik plytelės | Aparici

Atliekant įvairius lauko darbus ir formuojant erdves bei ieškant lauko apdailos sprendimų, labai svarbu tinkamų medžiagų pasirinkimas. Laukui skirtos medžiagos turi būti lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės. Todėl įvairiuose projektuose pasirenkamos įvairios lauko plytelės. Tai vienas universaliausių sprendimų, kurį šiandien galima rasti rinkoje.

Lauko plytelių privalumai

Lauko projektams ir objektams galima rinktis daug įvairių medžiagų, tačiau lauko plytelės iki šiol yra vienas dažniausių pasirinkimų. Dažniausiai todėl, kad tai sprendimas, kuris vertinamas dėl daugybės savo privalumo.

  • Universalus dizainas. Vienas svarbiausių privalumų yra labai platus plytelių pasirinkimas. Lauko plytelės pasirenkamos skirtingiems projektams leidžia jas naudoti tiek privačiuose, tiek komerciniuose objektuose. Plyteles lengva priderinti prie įvairių eksterjerų. Šiandien gamintojai siūlo labai platų spalvų ir raštų pasirinkimą, todėl plyteles lengva pasirinkti tokias, kurios sukurs dermę ne tik su aplinkiniais pastatai, bet ir natūralia aplinka.
  • Atsparumas drėgmei. Labai didelis plytelių privalumas, kodėl jos pasirenkamos darbams lauke yra jų atsparumas drėgmei ir aplinkai. Tai Lietuvoje labai svarbu, nes čia gausu įvairių kritulių. Todėl kokybiškos medžiagos, kurios gali atlaikyti temperatūrų kaitą, vėją, lietų ir sniegą yra universaliausias sprendimas.
  • UV apsauga. Taip pat labai svarbu, kad medžiagos lauke būtų atsparios ultravioletiniams spinduliams. Būtent tuo pasižymi plytelės lauko darbams. Net ir po daugybės metų jos nekeičia savo išvaizdos, nenublunka, nes jų neveikia UV spinduliai.
  • Lengvas montavimas. Labai dažnai įvairius lauko remontus ir projektus daro patys žmonės. Todėl plytelės yra patogus pasirinkimas, nes jos yra paprastai montuojamos. Tam nereikia jokių papildomų įrenginių, specialios įrangos ar daug paruošiamųjų darbų.
  • Paprasta priežiūra. Dar vienas didžiulis plytelių privalumas – lengva priežiūra. Jos tarnaus daug metų ir nereikalauja daug priežiūros. Pakanka retkarčiais jas nuplauti su vandeniu ir plytelės ilgai atrodys nepriekaištingai.

Kur pritaikyti lauko plyteles?

Lauko plytelių pasirinkimas yra geras sprendimas įvairiuose projektuose. Plytelės yra puikus pasirinkimas ten, kur reikia ilgaamžio sprendimo.

  • Terasoms. Lauko plytelės yra geras variantas terasų grindims, nes taip apsaugosite grindis nuo drėgmės poveikio. Be to, plytelės natūraliai įkais ant saulės.
  • Paradinei pusei. Labai dažnai prie įėjimo į pastatus taip pat grindiniui pasirenkamos plytelės, kurios gali būti derinamos prie pastato fasado.
  • Pastatų apdailai. Apdailai pasirenkamos klinkerio plytelės ar kitos plytelės, kurios yra paprastai montuojamos, ilgaamžės ir lengvai prižiūrimos.
  • Baseinų įrengimui. Poilsio zonoms, baseinams, erdvei prie pirties ar sukūrinės vonios taip pat rinktis plyteles, kurios yra atsparios vandeniui ir jas bus lengva prižiūrėti.