Elektroninės cigaretės yra geresnė alternatyva įprastoms cigaretėms?

elektronines cigaretesYra nemažai skirtingų būdų mesti rūkyti, tačiau jeigu to padaryti vis dar nepavyksta ir norite pradėti taupyti savo sveikatą ir pinigus, tuomet tikrai nebloga alternatyva gali tapti elektroninės cigaretės. Tai gan naujas dalykas, tačiau daugelyje Europos Sąjungos šalių jau labai gerai prigijęs. Taip yra dėl kelių pagrindinių privalumų:

  • Elektroninės cigaretės sutaupo jums pinigų, lyginant su įprastomis cigaretėmis
  • Jos neturi pavojingo dūmo, kuris sukelia ligas kaip įprastose cigaretėse
  • Skonių įvairumas yra labai gausus
  • Elektroninę cigaretę patogu rūkyti visur

Apžvelgus šiuos privalumus, panašu, kad rūkoriams tikrai verta išbandyti šį produktą. Kadangi galite rūkyti elektronines cigaretes daugelyje vietų, kur to negalima daryti su paprastomis cigaretėmis, tai pamatysite, kaip tai komfortabilu – žiemą nereikės išeiti į šaltą balkoną ar net į lauką.

Ar lengva įsigyti elektronines cigaretes?

Šiuo metu didžiausią elektroninių cigarečių asortimentą jūs galite rasti internete. Yra tikrai nemažai tiek ir užsienietiškų, tiek ir lietuviškų elektroninių parduotuvių, kuriose rasite nemažai produkcijos iš Italijos ir kitų šalių. Italija šiuo metu yra pagarsėjusi kaip gaminanti pačius geriausius papildymus elektroninėms cigaretėms. Tai reiškia, kad turėsite galimybę pasirinkti iš gausybės skirtingų skonių – yra ir braškinių, apelsininių ir įvairių kitų vaisių skysčių, kuriuos reikia supilti į savo elektroninę cigaretę, jeigu norite pakeisti jos skonį. Su skoniais galėsite ir nesunkiai paeksperimentuoti, kadangi vienas buteliukas kainuoja maždaug 10-12 litų ir jo užtenka tikrai ilgam. Savaime suprantama, jog tai turėtumėte sutaupyti labai nemažai pinigų, ypač tuo atveju, jeigu mėgstate rūkyti gana dažnai. Žinoma, tai nėra toks taupus variantas kaip iš viso mesti rūkyti, tačiau jeigu norite pasilikti šį malonumą, tuomet galite tai padaryti perkant pigesnę alternatyvą bei sveikesnį variantą.

Pigiausia yra pirkti elektroninių cigarečių komplektus, kuriuose rasite visko, ko reikia: baterijas, gražią dėžutę ir dėklą, taip pat vieną arba dvi elektronines cigaretes. Šiuo metu kaina už dviejų elektroninių cigarečių komplektą tik šiek tiek didesnė nei už vienos, tad galbūt daugumoje atvejų labiau apsimoka pirkti dvigubą komplektą. Aišku, daug kas priklauso ir nuo firmos, kuri pagamino tą komplektą, tačiau šiuo metu patys populiariausi yra komplektai iš Italijos – jie yra pripažinti kaip patys kokybiškiausi, o dūmų skonio asortimentas yra iš tiesų labai platus.