Kodėl jums reikalingi baldai virtuvei pagal užsakymą?

baldai virtuvei pagal uzsakymaVirtuvės baldams keliami itin aukšti estetikos ir funkcionalumo reikalavimai. Dėl šios priežasties standartiniai, masiškai gaminami baldai nėra pats optimaliausias pasirinkimas. Ir priešingai, baldai virtuvei pagal uzsakyma atitinka individualius pirkėjų poreikius, efektyviai išnaudoja visą virtuvės plotą, užtikrina ilgaamžę eksploataciją, patogų ir praktišką baldų naudojimą.

Kaip individualiai gaminami baldai padeda taupyti?

Didžiausias masiškai gaminamos produkcijos trūkumas – prastos kokybės gamybinės medžiagos. Deja, gamyklos orientuotos ne į kokybę, o į kiekybę. Natūralu, kad baldų gamybai naudojamos prastesnės, pigesnės medžiagos. Žinoma, tai reiškia ir mažesnę galutinę baldų kainą. Vis dėlto, turite prisiminti, kad virtuvės baldai yra vieni dažniausiai naudojamų gaminių, kurie turi būti atsparūs aplinkos veiksniams, temperatūrų skirtumams, drėgmei ir susidėvėjimui. Kitaip sakant, bandydami sutaupyti ir investuodami į pigesnius baldus, galite dvigubai pralošti – visų pirma, šie baldai greitai praras estetinę išvaizdą ir ims erzinti savo techniniais trūkumais, pvz., stalčių atidarymo mechanizmai pradės girgždėti, antra, jums teks dar kartą investuoti į naujus baldus arba dabartinių baldų remontą, atnaujinimą, keitimą.

Gamybinės medžiagos

Kad būtumėte patenkinti baldų kokybe, rinkitės patikimus baldų gamintojus ir meistrus, kurie realizuos jūsų išsikeltus tikslus. Išsakykite meistrui savo lūkesčius ir poreikius – nurodykite tiek dizaino sprendimus, tiek funkcinius pageidavimus, tiek baldų gamybines medžiagas. Beje, pastarasis kriterijus yra svarbiausias baldų kokybės garantas. Jei nežinote, kokias medžiagas rinktis, pasikalbėkite su baldininku. Vienas populiariausių pirkėjų pasirinkimų – baldai iš laminuotos medžių drožlių plokštės (LMDP). Tai gan aukštos kokybės baldai, kurie nereikalauja didelių išlaidų. Be to, klientai gali rinktis iš plačios spalvų, tekstūros ir raštų pasiūlos. Jei ieškote itin aukštos kokybės, vertinate ekologiją ir originalumą, rinkitės natūralios medienos baldus. Tiesa, turite prisiminti, kad natūralios medienos baldai yra gana sunkiai apdirbami, todėl ir jų kaina gerokai išauga.

Stilius, dizainas ir spalvos

 Būtina įvertinti virtuvės baldų stilių. Interjero dizaino specialistai teigia, kad virtuvėje ir valgomajame praleidžiame itin daug laiko. Iš tiesų, tai viena dažniausiai lankomų gyvenamųjų erdvių. Be to, nepriklausomai nuo to, ar mėgstame gaminti maistą, ar į virtuvę užsukame tik puodeliui kavos, virtuvės aplinka formuoja viso būsto nuotaiką ir atmosferą. Stenkitės išlaikyti pasirinkto stiliaus vientisumą, t. y. jei namuose dominuoja klasikiniai baldai, virtuvė taip pat turi išlaikyti klasikos viziją. Venkite spalvų margumyno, kadangi tokia aplinka, greičiausiai, atrodys pernelyg chaotiška. Jei norite žaismingų akcentų, rinkitės ryškiaspalvius aksesuarus, pvz., stilingą vazą.