Paskola internetu – atsakingas žingsnis, reikalaujantis įvertinti ne tik poreikius, bet ir galimybes

Paskola internetuDažnas iš mūsų, skaičiuodami mėnesines įmokas už elektrą, vandenį ir kitas komunalines paslaugas, žino, jog prie bendros mokėtinos sumos teks pridėti ir įmoką vienam ar kitam kredito teikėjui. Aišku, ši įmoka sumažina biudžetą ir priverčia „susiveržti diržus“ dar stipriau, tačiau už suteiktą paslaugą susimokėti reikia: tikėtina, jog kažkada paskola internetu buvo vienintelė galimybė išspręsti ramybės nedavusią problemą. Kai tų problemų žmogaus gyvenime susikaupia daug, vienos paskolos šių sprendimui gali ir neužtikti, o keli greitieji kreditai automatiškai tampa nauja problema . Refinsavimas – tai galimybė visas turimas paskolas perkelti pas kreditorių ir džiaugtis sumažėjusiomis palūkanomis. Neretai šis variantas suteikia galimybę ištrūkti iš, atrodo, kalėjimu tapusio uždaro rato.

Žmonės, patiriantys finansines problemas ir svarstantys, ar paskola internetu yra geriausia alternatyva, susiduria su daugybe dvejonių. Pasak specialistų, į greitųjų paskolų teikėjus derėtų kreiptis tik tada, jei papildomi pinigai iš tiesų prisidės prie susiklosčiusios situacijos sprendimo, o artimų asmenų rate nėra galinčių padėti. Būtina nepamiršti atsakyti ir į kitą, bene patį svarbiausią klausimą: ar atsiras ir iš kur atsiras lėšų paskolos atidavimui? Pateikus paraišką greitųjų paskolų bendrovei ir gavus teigiamą atsakymą, grąžinti reikės ne tik pasiskolintą sumą, bet ir tam tikro dydžio palūkanas. Vilkinti atsiskaitymų ar bandyti šių apskritai išvengti nepavyks. Paskola internetu – ne žodinis sandoris su kaimyne Onute, kurį gali bandyti užginčinti, o blogiausias scenarijus tegali būti „TV pagalbos“ žurnalistų vizitas. Už kiekvieną uždelstą sumokėti dieną auga delspinigiai, o, piktybiškai nemokant ar nekontaktuojant su paskolų bendrove ir nebandant rasti galimybės mėnesinę įmoką padaryti prieinamesnę, gresia rimtos finansinės bei teisinės sankcijos.

Jei ima netenkinti palūkanų dydis, iškilo poreikis pasiskolinti didesnę pinigų sumą ar tiesiog nėra priimtinos kreditoriaus paskolos sutarties sąlygos, aktualiu gali tapti refinansavimas. Ar tai finansiškai naudingesnė paslauga nei paskolos pas kelis skirtingus kredito davėjus, įvertinti labai paprasta: tereikia palyginti visas mokamas palūkanas su tomis, kurias siūlo refinansuoti sutinkanti bendrovė. Iš principo refinsavimas siūlomas tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir visi greitieji kreditai (galimybė pateikti paraišką internetu, grąžinti paskolą anksčiau laiko ir panašiai), tačiau dažniausiai padeda sutaupyti (kaip minėta, kiekvienu individualiu) ir yra paprastesnis administravimo atžvilgiu (vietoje kelių skirtingų įmokų užtenka apmokėti vieną).