Rubai internetu – Lietuva ar kitos šalys

rubai internetuPrekyba yra viena didžiausių verslo sričių, todėl savaime suprantama kodėl rūbai internetu yra pardavinėjami ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Kiekvienas stengiamės sutaupyti kuo daugiau pinigų, tačiau dažnai neadekvatus situacijos įvertinimas priverčia išleisti daugiau lėšų negu buvo planuota. Įprasta, jog Lietuvoje nemažai žmonių tam tikrų prekių internete ieško net ne lietuviškose elektroninėse parduotuvėse, o dairosi po užsienyje įsikūrusias populiarių prekinių ženklų parduotuves. Ko dėl taip yra? Savaime suprantama, jog svetur kai kurių daiktų kainos yra gerokai mažesnės, tarkime jeigu norite, jog palaidinės kaina būtų kuo mažesnė, tai jos ieškote internete, o patraukliausią sumą siūlo ne kas kitas, o kaip tik užsienietiškos parduotuvės. Būtina atkreipti dėmesį į tai, jog perkant iš kitų šalių nors ir už žemesnę kainą, vis tiek yra sumokama daugiau negu perkant Lietuvoje ir šiame straipsnyje norėtume apibendrinti kokia situacija yra prekybos mūsų šalyje ir svetur.

Pigesnė kaina nereiškia, jog tik tiek ir mokėsite. Rūbai internetu yra pardavinėjami elementariu principu – išsirenkami drabužiai, jie sudedami į krepšelį ir tada matoma kaina už visas prekes, tačiau nepamirškite, jog prie šios sumos turi būti pridėtas ir pristatymo mokestis, tad galutinė suma bus kiek didesnė. Pristatymo mokestis priklauso nuo to, kokiu būdu prekės jums bus pristatytos. Turite žinoti, jog pristatymo išlaidos pardavėjams priklauso nuo jūs prekių svorio, tad jeigu jūs perkate kelias palaidines ir dar kitus rūbus, kurių kartu svoris susidaro nemenkas, tai automatiškai pristatymo kaina kyla. Lietuvoje pristatant prekes, siuntimo išlaidos nesusidaro itin didelės, nes vis dėlto perkant Lietuvoje atstumas bus kur kas mažesnis negu prekes pristatant iš užsienio. Kitos šalyse, pristatymo mokestis nustatomas maždaug taip pat, tačiau į kainą dažniausiai įeina ir tai į kokią šalį bus siunčiama prekė. Lyginant Lietuvą su kitomis šalimis, čia sumokėsite kur kas mažesnį pristatymo mokestį. Dabar galime ir aiškiau viską apžvelgti – Lietuvoje rūbai internetu yra pardavinėjami kiek didesnėmis kainomis negu užsienio elektroninėse parduotuvėse, tačiau pristatymo suma nėra didelė, o perkant iš svetur, jūs sumokėsite mažesnę kainą, bet didesnį pristatymo mokestį, todėl išvada lieka viena – perkant Lietuvoje ir užsienyje nėra didelio galutinės kainos skirtumo. Palaidinės poshstar parduotuvėje, gali būti daug palankesnis pasirinkimas, nei palaidinės pirkimas iš užsienio el. parduotuvės.

Grįžtant į pradžią – norite naujos palaidinės kuo greičiau ir pigiau? Nepulkite pirkti jos kitos šalies parduotuvėje dėl aukščiau minėtos priežasties. Perkant Lietuvoje su didesniu antkainiu, jūsų galutinės išlaidos bus maždaug tos pačios kaip ir perkant užsienyje, bet ją gausite kur kas greičiau. Savaime suprantama, jog kol prekė atkeliauja iš kitos šalies, tai tenka laukti savaitę ar net daugiau, tačiau jeigu rūbai internetu yra perkami iš elektroninės parduotuvės Lietuvoje, tai ją gauti galite vos per keletą dienų ar net sekančią darbo dieną.

Todėl apibendrinant galime pasakyti tik tai, kad ne visada internetu perkant užsienyje galite sutaupyti daugiau pinigų negu apsipirkinėjant Lietuvoje.