Ar prekių išpardavimas yra naudingas?

el. parduotuve

Pasaulisdelne.lt išpardavimas – vertas dėmesio

Kas per dalykas yra išpardavimas? Tai ir paprastas, ir sudėtingas klausimas, į kurį atsakyti – ir paprasta, ir sudėtinga…

Išpardavimas paprastai laikomas galimybe sutaupyti. Tarkim, taikoma 20 procentų nuolaida visiems kavos aparatams. Arba atėjus pavasariui išparduodama žieminė avalynė. Bet ar iš tikro visada sutaupoma? O gal tai tik gudrus sumanymas, kaip privilioti pirkėjų?

Kad ir kokių klausimų kiltų, verta apsilankyti internetinėje parduotuvėje, kur daug dėmesio vertų prekių. O ir išparduodamos prekės iš tiesų yra išparduodamos. Pasaulisdelne.lt – šiuo adresu neprošal apsilankyti. Ir ne tik apsilankyti. Planuojant apsipirkimą tai puiki kryptis.

Pirkti internetu – puikus pasirinkimas?

Verta aptarti ir kitą aspektą – pirkimą internetu. Ar tai geras pasirinkimas, ar visgi abejotinas? O gal „penkiasdešimt ant penkiasdešimt“?

Žmonės išsako įvairią nuomonę, tačiau bendra tendencija tokia: pirkimas internetu suvokiamas kaip naudingas. Kodėl? Pirmiausia todėl, kad kainos čia dažnai būna patrauklios. Toliau – patogumo svarba. Taip pat reikėtų paminėti, kad apsipirkti internete – jau nebe naujovė. Ir klausimas „ar turi namie internetą?“ veikiausiai retesnis įvykis, nei pamatyti lakiojant vienaragį…

Jeigu apsipirkti internetu yra naudinga, tai akcijos tikriausiai suteikia dar daugiau pliusų? Taip, tačiau dalis pirkėjų išlaiko įtarumą. Juk nesinori permokėti ir „pasimauti“, tad neskubama, verčiau apsižvalgoma.

Kodėl kartais mažesnė nuolaida yra… didesnė?

Dar vienas punktas, kurį dera aptarti, yra akcijų mažumas ir didumas. Kitaip tariant, skirtumai. Įprasta teigti, jog, pavyzdžiui, 10 procentų yra daugiau nei 5. Tačiau tai ne argumentas, kad 20 procentų nuolaida leis daugiau sutaupyti. Sakykim, yra dvi prekės. Viena kainuoja 300 eurų, o kita – 900. Pirma siūloma su 5, o antra – su 20 procentų nuolaida. Rodos, antras pasiūlymas šaunesnis. Vis dėlto atkreiptinas dėmesys, kad iš 300 atėmus 5 procentus susidaro 285 eurų suma. Antras atvejis iš pradžių nuteikia optimistiškai. 20 procentų nuo 900 yra 180 eurų. Sutaupoma daug, bet galutinė kaina vis tiek lieka didesnė nei 300. Kaip ką tik rašyta, 300 eurų su mažesne nuolaida pavirsta į 285 eurus, o 900 – į 720. Taigi, didesnė nuolaida ne visada reiškia mažesnę kainą.

Lietuvoje ir pasaulyje taikomos nuolaidos

Išpardavimo sąvoka neatspindi visoje Lietuvoje ir tuo labiau pasaulyje skelbiamų akcijų. Nes vienose parduotuvėse prekės iš tiesų tampa pigesnės, o kitose realaus kainos skirtumo gal ir nebūti. Antru atveju užrašas „išparduodama“ tėra kaip dekoracija. Todėl sudėtinga vienareikšmiškai apibūdinti, kas per reiškinys tas išpardavimas. Bet aišku, kad galimybių sutaupyti pasitaiko, sąžiningų išpardavimų esama. O jų tipai – įvairiausi. Sezoninis, finalinis ir aibė kitų.

Išparduodamoms prekėms atskira skiltis yra parduotuvėje Pasaulisdelne.lt. Verta užsukti ir išsirinkti kokybiškų produktų. Čia akcijos – ne dekoracija, o realus, vertingas pasiūlymas.