Miegamajame niūru? Gal laikas pakeisti interjerą?

užtiesalai lovaiNesiūlome griauti kambario. Kartais reikia visai nedaug, kad erdvė taptų malonesnė. Puikus pavyzdys – užtiesalai lovai.

Kaip manote – ar miegamojo erdvės interjeras iš tiesų svarbus? O gal svarbiausia, kad čiužinys būtų patogus, ir daugiau nieko nereikia? Galbūt kai kurie sutiktų su šia mintimi, tačiau pasiteiraukite interjero dizainerių, kokios yra spalvų reikšmės, kaip geriausia komponuoti baldus. Geriau pasigilinus tampa aišku, kad mažesnės ar didesnės interjero detalės lemia nemažai. Juk visuomet smagu, kai kambarys atitinka poreikius, kai pasirinkti dizaino sprendimai džiugina.

Kartais laikomasi nuostatos, kad norint pakeisti kambario energiją reikia daugybės išlaidų. Be vieno kito tūkstančio eurų nieko nepradedama. Ir štai koks nors interjero ekspertas pasako, kad yra paprastų sprendimų, kuriems nereikia nei tūkstančių, nei šimtų. Užtiesalai lovai – tokia interjero detalė, kuri nekainuoja kosminio dydžio sumų, bet pakeičia kambarį. Jei iki šiol neturėjote lovatiesės arba turėjote, bet jau visiškai sudėvėtą, tai įsigiję naują tikrai pajuntate skirtumą. Kambarys tampa tarsi skaidresnis.

Žinoma, būna atvejų, kai iš tiesų reikalingas nemenkas remontas, kai būtina ir grindis keisti, ir sienas perdažyti, ir lovą naują įsigyti… Ir visi puikiai supranta, kad remontas yra išlaidos. Tad tenka ir pataupyti, nes šimto ar poros šimtų eurų nei pro kur nepakaktų. Bet jeigu patalpa padori, jeigu grindys negirgžda, o lova nesulūžusi, galbūt pakaktų vieno kito akcento? Įsigykite naują užtiesalą ir interjeras pagyvės.

O ką daryti, jeigu miegamasis ką tik suremontuotas? Tai dar viena proga įsigyti naują lovatiesę. Ją galite priderinti prie kitų estetinių sprendimų. Užtiesalų lovoms būna pačių įvairiausių – tamsesnių ir šviesesnių, vienspalvių ir margų. Tai gali būti subtili detalė arba iššaukianti, papildanti visas kitas interjero detales.

Kiek žmonių, tiek nuomonių, o dėl skonio nesiginčijama. Miegamasis nėra ta erdvė, kur reikėtų ginčytis dėl skonio. Tai ne koridorius ir ne svetainė, kur suguža svečiai. Užtiesalai lovai paprastai džiugina jus pačius, o ne svečius. Jei ką tik pasistatėte namą ir vyksta įkurtuvės, miegamojo duris veikiausiai praversite. Tą vieną kartą. O kitais kartais svečiai ten neis, jiems pakaks svetainės.

Nauja komoda gali būti geriau už naujus tapetus, bet būna ir atvirkščiai – nauji tapetai geriau už naują komodą. Šis pavyzdys puikiai iliustruoja, kad viename miegamajame gali reikėtų rimtesnių pokyčių, o kitame pakanka naujo užtiesalo. Beje, užtiesalai lovai prieinami ne tik toje parduotuvėje, kuri įsikūrusi tolokai nuo jūsų namų ir nelabai patogioje vietoje. Įsigyti galima ir internetu.

Interjero pokyčiai – didesni ar mažesni – nuteikia pozityviai. Kartais pozityvumas aplanko pritaikius nedidelę korekciją. Nauja lovatiesė yra kuo tinkamiausias patvirtinimas. Patvirtinimas, kad miegamasis dar nenuskurdęs ir kad ne visada reikia didžiulių investicijų.