Skandinaviško interjero dvelksmas namuose

Skandinaviškas interjeras dažnai vadinamas viena geriausių alternatyvų, kokia tik egzistuoja. Jis šviesus ir šiltas, o dažniausiai to lietuviams labai trūksta.

Skonis draugų neturi

Gyventi skoninguose namuose nori visi, tačiau dažniausiai tokių namų sukūrimas reikalauja ir laiko, ir investicijų. Suprantama, kad daugelis nori kuo daugiau sutaupyti, tačiau mėgautis puikiu rezultatu. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma, geriausia yra ieškoti internete pavyzdžių, kurie gali padėti susikurti tokius namus, kurie bus ne tik labai gražus, tačiau ir kuriuose gyventi bus labai gera.

Šviesi atspalviai – dominuoja

Skandinaviškas interjeras yra šviesus ir tai bene vienas svarbiausių jo privalomų, kuris ir paskatina lietuviui jį „integruoti“ savo namuose. O juose suteikti kuo daugiau šviesos ir tuo pačiu įtraukti kuo daugiau spalvų – nebus sunku. Paprasčiausiai galime senus baldus perdažyti balta arba pilkšva spalva, taip pat visada galima nusipirkti baltų akcentų, kurie kambariui suteiks kur kas daugiau jaukumo ir tuo pačiu savotiškos prabangos.

Lempos ir šviestuvai

Taip pat siūlome nepamiršti, kad šio tipo interjeras dažniausiai džiugina ir šviesos šaltiniais, kurie dažniausiai kuriami per šviestuvus. Siūlome rinktis minimalistinio stiliaus, tačiau šviesios spalvos. Geriausias pasirinkimas yra LED, kuri šviečia baltai. Taip pat dažniausiai sužaisti skoningai su šviesa galima pasirinkus ir tinkamą veidrodžių arsenalą. Kuo jų daugiau – tuo geriau, tačiau reikia nepamiršti derinti akcentų.

Raskite vietas daiktams

Šio tipo interjeras taip pat pasižymi tuo, kad kiekvienas daiktas yra toje vietoje, kur ir turi būti. Tai reiškia, kad net ir daiktų gausa neleidžia gyventi apsivertus, kadangi tokiu atveju neišpildysite svarbiausių skandinaviško interjero akcentų. O tai yra tvarka.

Mieli akcentai – puošia

Skandinaviškas interjeras taip pat pasižymi tuo, kad jame dažniausiai dominuoja mieli akcentai, kurie dažniausiai parodo – koks žmogus čia gyvena. Tai yra ir nuotraukų rėmeliai, kuriuose įrėmintos gražiausios gyvenimo akimirkos, ir mažos pagalvėlės, nuostabiai atrodo ir gėlės vazonuose bei daugelis kitų smulkmenų, kurios suteiks Jūsų interjerui daugiau jaukumo, o juk to dažniausiai ir norima savo namuose.